Až já budu tchýně...

17. listopadu 2011 v 21:30 | Jana Jindráková
Mám dva syny a tak se dá předpokládat, že pokud příroda neudělala nějakou chybu, budu jednou dvojnásobnou tchýní. Dle slov mé mámy, děsnou tchýní. Řekla mi, že mě jednou nebude žádná dost dobrá pro ty moje miláčky. No a proč taky jo? Já se s nima piplám, vychovávám z nich gentlemany, učím je, jak se mají chovat k holkám a pak by je měla klofnut nějaká důra? Tak to tedy ne!! Já mám tedy o svých snachách jasno už teď. Budou to muset být osobnosti, ale nesmí převyšovat moje syny, musí mít smysl pro humor, ale ne se hihňat každé pitomosti. Bezpodmínečně to musí být holky do nepohody, žádné éterické bytosti doma nechci. Musí být inteligentní, protože když budu chtít slepice, koupím si je. Jestli nebudou umět vařit, ať mi nelezou přes práh. Trochu se mi příčí napsat, že musí moje syny a jejich děti milovat, protože to se rozumí samo sebou. Měly by být hezké, ale tady zkousnu i nějakou vadu na kráse. Jestli budou mít alergii na zvířata, mám já už teď alergii na ně. Věrnost je nezbytnou podmínkou.
Rozhodně jim nehodlám mluvit do společného života, ale přehled mít musím, to je jasné. Takže pokud nebudou vyhovovat, doufám, že je můžu reklamovat a vrátit. Požaduji záruku alespoň na 50 let. Také očekávám, že se o mě budou starat, půjčovat mi vnoučta a alespoň 3x týdně telefonovat a podávat hlášení. Po mé smrti očekávám, že moji urnu umístí na nějaké uctivé místo. Pokud budou mít krb, líbilo by se mi na krbové římse. Je tam teplo a dobrý rozhled. Jestli mě strčí někam do kříně, nebo nedej bože rozptýlí, budu je chodit strašit každé sudé pondělí, lichou středu a o Silvestra 2x.
Na oplátku jim nabízím jednoho chytrolína, k praktickému životu zatím nepoužitelného a jednoho pošuka, co pusu nezastaví, ale zase umí vařit.
Případné zájemkyně splňující požadavky uvedené výše, posílejte své fotky k lustraci.

S pozdravej Vaše milá budoucí tchýně.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama